Formularz sprawozdania

Termin składania sprawozdań minął.

Przed wypełnieniem sprawozdania proponujemy zapoznać się z regulaminem akcji.

Sprawozdanie należy złożyć do 30 czerwca 2018 r.

Przygotuj przynajmniej jedno zdjęcie, pokazujące frekwencję akcji. To obowiązkowe ze względu na ewentualną weryfikację liczby uczestników. Możesz dodać maksymalnie 8 zdjęć. Powinny mieć szerokość przynajmniej 2000 px. Waga pojedynczego zdjęcia nie może przekraczać 5MB. Dozwolone formaty to: jpg, png, gif.
Jeżeli chcesz pochwalić się większą liczbą zdjęć, umieść je w zewnętrznym serwisie (np. Google Photo Albums). Jeśli posiadasz film dokumentujący akcję, przed wypełnieniem sprawozdania wgraj go na YouTube lub inny podobny serwis. W sprawozdaniu możesz zawrzeć dowolną liczbę odnośników do galerii i filmów z akcji.

 

Jeżeli zgłaszałeś wcześniej placówkę do mapy uczestników, wpisz poniżej adres e-mail, który podałeś wtedy oraz hasło, które otrzymałeś w mailu z potwierdzeniem zgłoszenia. Jeżeli nie dodawałeś placówki do mapy, poniżej wpisz po prostu swój adres e-mail. Zgłoszenie na mapie uczestników było opcjonalne, natomiast formalnym zgłoszeniem udziału w akcji jest wysłanie formularza ze sprawozdaniem.
Od początku Powrót do formularza Krok {{currentStep}}/2
  • {{ error }}
Wypełnij dane
W przypadku organizacji akcji wspólnie przez kilka placówek, bardzo prosimy o wypełnienie formularza indywidualnie, przez każdą placówkę biorącą udział we wspólnie organizowanej akcji. W liczbie uczestników wpisujemy liczbę ze swojej placówki. Jeżeli jesteś głównym organizatorem połączonej akcji, wyświetli ci się pole do wpisania łącznej liczby wszystkich uczestników ze wszystkich placówek biorących udział w akcji.
Opisz, jak wyglądała akcja. Pochwal się ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi, przebiegiem, sposobem realizacji, organizacją - czymkolwiek, o czym warto wspomnieć. Warto pisać zwięźle. Opis będzie widoczny na podstronie z podsumowaniem twojej akcji. Limit znaków: 5000. Pole nieobowiązkowe.

Pozostało znaków: {{ lettersLeft }}

Dodaj nowy link
Dodaj nowy link
Sprawdź poprawność danych i zatwierdź je lub popraw jeżeli coś się nie zgadza.

Podsumowanie

Dane instytucji:

Liczba uczniów:

Dane zgłaszającego:Informacje o akcji:

Data przeprowadzenia akcji:
Godziny przeprowadzenia akcji:
Miejsce przeprowadzenia akcji:
Liczba uczestników z Twojej placówki:
Łączba liczba uczestników akcji wspólnej:
Przebieg:

Galeria zdjęć z akcji:

  • {{gallery.name}}

Filmy z akcji:

  • {{video.name}}
Dodanie przynajmniej jednego zdjęcia, pokazującego frekwencję, jest obowiązkowe, żebyśmy mogli w razie czego zweryfikować liczbę uczestników. Zalecamy, aby zdjęcia miały szerokość przynajmniej 2000 px. Waga pojedynczego zdjęcia nie może przekraczać 5MB. Dozwolone formaty to: jpg, png, gif.
Jeżeli masz wątpliwości związane z rozpowszechnianiem zdjęć w kontekście RODO, wyjaśniamy je tutaj (link otworzy się w nowym oknie).

Dodaj zdjęcia z akcji (maksymalnie 8)

{{currentPercentage}}

Sprawozdanie przyjęte! Dziękujemy!

Za aktywność, organizację i udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Mamy nadzieję, że jej organizacja była przyjemna, a przede wszystkim że spodobała się młodym czytelnikom.

Na adres: {{successData.email}} wysłaliśmy potwierdzenie przyjęcia sprawozdania oraz dane do logowania, dzięki którym możesz zarządzać swoim sprawozdaniem. Ewentualne zmiany możesz wprowadzić do 30 czerwca 2018.

Maksymalnie do końca wakacji rozlosujemy nagrody i opublikujemy wyniki akcji. Relacja znajdzie się w wakacyjnym numerze „Biblioteki w Szkole”. Mailem otrzymasz także podziękowanie w formie dyplomu do wydrukowania. Ze względu na dużą liczbę szkół biorących udział w akcji, niestety nie jesteśmy w stanie przesłać dyplomu pocztą.

 

Klikając w poniższy link przejdziesz do strony podsumowania.

 

Podsumowanie sprawozdania

 

Jakie dane są widoczne w podsumowaniu?
Nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Na stronie z podsumowaniem znajdują się następujące dane: nazwa placówki oraz placówek uczestniczących w akcji wspólnej; miejscowość; data, miejsce oraz godziny przeprowadzenia akcji; relacja z akcji; liczba uczestników oraz zdjęcia.

Poniżej możesz zmienić ustawienia widoczności podsumowania. W każdej chwili będziesz mieć możliwość zmiany ustawień po zalogowaniu się na swoje konto.

Ustawienia zostały zapisane.

Top