Formularz sprawozdania (tryb edycji)

Przyjęliśmy już Twoje zgłoszenie udziału w tegorocznej edycji akcji. Wypełnij poniższy formularz tylko jeśli chcesz zgłosić inną placówkę niż:
  • {{report.school_name}}
Twoje zgłoszenia w IV edycji akcji „Jak nie czytam, jak czytam”
{{report.school_name}} (wpis na mapę) Złóż sprawozdanie Edytuj sprawozdanie
Jeżeli chcesz złożyć sprawozdanie dla innej placówki wypełnij poniższy formularz.

Formularz do złożenia sprawozdania z przeprowadzonej akcji zostanie opublikowany na tej stronie 7 czerwca 2019 r. o godz. 10.

Przed wypełnieniem sprawozdania proponujemy zapoznać się z regulaminem akcji.

Sprawozdanie należy złożyć do 30 czerwca 2019 r.

Przygotuj przynajmniej jedno zdjęcie, pokazujące frekwencję akcji. To obowiązkowe ze względu na ewentualną weryfikację liczby uczestników. Możesz dodać maksymalnie 8 zdjęć. Zalecamy aby miały szerokość przynajmniej 2000px. Waga pojedynczego zdjęcia nie może przekraczać 5MB. Dozwolone formaty to: jpg, png, gif.
Jeżeli chcesz pochwalić się większą liczbą zdjęć, umieść je w zewnętrznym serwisie (np. Google Photo Albums). Jeśli posiadasz film dokumentujący akcję, przed wypełnieniem sprawozdania wgraj go na YouTube lub inny podobny serwis. W sprawozdaniu możesz zawrzeć dowolną liczbę odnośników do galerii i filmów z akcji.
Jeżeli zgłaszałeś wcześniej placówkę do mapy uczestników lub brałeś udział w poprzedniej edycji, wpisz poniżej adres e-mail, który wtedy podałeś. Jeżeli nie dodawałeś placówki do mapy, poniżej wpisz po prostu swój adres e-mail. Zgłoszenie na mapie uczestników było opcjonalne, natomiast formalnym zgłoszeniem udziału w akcji jest wysłanie formularza ze sprawozdaniem.
Od początku Powrót do formularza Krok {{currentStep}}/2

{{ error }}

Wymagane
Niepoprawny adres e-mail
Wypełnij dane
Wymagane
Niepoprawny adres e-mail
W przypadku organizacji akcji wspólnie przez kilka placówek, bardzo prosimy o wypełnienie formularza indywidualnie, przez każdą placówkę biorącą udział we wspólnie organizowanej akcji. W liczbie uczestników wpisujemy liczbę ze swojej placówki. Jeżeli jesteś głównym organizatorem połączonej akcji, wyświetli ci się pole do wpisania łącznej liczby wszystkich uczestników ze wszystkich placówek biorących udział w akcji.
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Niepoprawny adres e-mail
Wymagane
Niepoprawny format, wpisz same cyfry
Wymagane
Niepoprawny format, wpisz same cyfry
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Opisz, jak wyglądała akcja. Pochwal się ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi, przebiegiem, sposobem realizacji, organizacją - czymkolwiek, o czym warto wspomnieć. Warto pisać zwięźle. Opis będzie widoczny na podstronie z podsumowaniem twojej akcji. Limit znaków: 5000. Pole nieobowiązkowe.

Pozostało znaków: {{ lettersLeft }}

Przekroczono dozwoloną liczbę znaków
image Dodaj nowy link
videocam Dodaj nowy link
Wymagane

Widocznośc strony z podsumowaniem sprawozdania.

Sprawdź poprawność danych i zatwierdź je lub popraw jeżeli coś się nie zgadza.

Dane instytucji:

Liczba uczniów:

Informacje o akcji:

Data przeprowadzenia akcji:
Godziny przeprowadzenia akcji:
Miejsce przeprowadzenia akcji:
Liczba uczestników z Twojej placówki:
Łączba liczba uczestników akcji wspólnej:

Dane zgłaszającego:check Zgoda marketingowa

Galeria zdjęć z akcji:

  • {{gallery.name}}

Filmy z akcji:

  • {{video.name}}

Przebieg:

Dodaj przynajmniej jedno zdjęcia, pokazujące frekwencję (jest obowiązkowe), żebyśmy mogli w razie czego zweryfikować liczbę uczestników. Zalecamy, aby zdjęcia miały szerokość 2000px. Waga pojedynczego zdjęcia nie może przekraczać 5MB. Dozwolone formaty to: jpg, png, gif.
Jeżeli masz wątpliwości związane z rozpowszechnianiem zdjęć w kontekście RODO, wyjaśniamy je tutaj (link otworzy się w nowym oknie).

Dodaj zdjęcia z akcji (maksymalnie 8)

{{currentPercentage}}

Sprawozdanie zostało przyjęte! Dziękujemy!

Za aktywność, organizację i udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Mamy nadzieję, że jej organizacja była przyjemna, a przede wszystkim że spodobała się młodym czytelnikom.

Na adres: {{successData.email}} wysłaliśmy potwierdzenie przyjęcia sprawozdania oraz dane do logowania, dzięki którym możesz zarządzać swoim sprawozdaniem. Ewentualne zmiany możesz wprowadzić do 30 czerwca 2019.

Maksymalnie do końca wakacji rozlosujemy nagrody i opublikujemy wyniki akcji. Relacja znajdzie się w wakacyjnym numerze „Biblioteki w Szkole”. Mailem otrzymasz także podziękowanie w formie dyplomu do wydrukowania. Ze względu na dużą liczbę szkół biorących udział w akcji, niestety nie jesteśmy w stanie przesłać dyplomu pocztą.

 

Klikając w poniższy link przejdziesz do strony podsumowania.

 

exit_to_app Podsumowanie sprawozdania

 

Jakie dane są widoczne w podsumowaniu?
Nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Na stronie z podsumowaniem znajdują się następujące dane: nazwa placówki oraz placówek uczestniczących w akcji wspólnej; miejscowość; data, miejsce oraz godziny przeprowadzenia akcji; relacja z akcji; liczba uczestników oraz zdjęcia.

Poniżej możesz zmienić ustawienia widoczności podsumowania. W każdej chwili będziesz mieć możliwość zmiany ustawień po zalogowaniu się na swoje konto.

Ustawienia zostały zapisane.

Patroni:

Biblioteka Narodowa Polska Sekcja IBBY
Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Patroni medialni:

EBIB Wirtualny Wydawca Magazyn Literacki Książki Lustro Biblioteki Biblioteki szkolne online! Biblioteka internetowa Wolne lektury Fundacja Nowoczesna Polska Ogólnopolski portal bibliotekarski Polskie Towarzystwo Wydawców Książek